Náš eshop:
www.EshopElektronika.cz

Kontakt

solarnipanely@sunwave.cz

solarnepanely@sunwave.sk

Tel.: 734 233 243

 

www.sunwave.cz

www.sunwave.sk

 

IČ: 28389689

DIČ: CZ28389689

SunWave.sk

SunWave dodává fotovoltaické panely a ostatní komponenty na fotovoltaické elektrárny a teplovzdušné panely SolarVenti také na Slovensko. K dispozici jsou nejen polykrystalické fotovoltaické panely, ale také měniče Aurora PVI, SMA, Kostal, konstrukce na fotovoltaické elektrárny na střechy i na pozemky, fotovoltaické solární kabely, či monitoring Solar-Log. Zboží je zasíláno ze skldu v Praze přepravní službou přímo na místo určení na Slovensku. Informace o aktuálním stavu skladových zásobách, cenách a dostupnosti zboží na tel. 00420297020, další info také na www.sunwave.sk.
 

Montážní sada 2,88 Wp

Velmi oblíbené jsou na Slovensku například fotovoltaické balíčky. Montážní sada SW 2,88 kW je konstruována primárně pro instalace na rodinných domech. Základními prvky jsou fotovoltaické panely a měnič stejnosměrného proudu. SW 2,88 P je vhodná pro výrobu elektrického proudu pro vlastní spotřebu i dodávku do rozvodné sítě. Všechny komponenty jsou certifikovány podle IEC a splňují normy CE.
Obsah fotovoltaické montážní sady SW 2,88 P: Fotovoltaické panely - montážní sada
  • Fotovoltaické panely: 12
  • Střídač: 1
  • Montážní prvky: 1 sada
  • FV kabely: 100 m
  • Konektory: zástrčka / zásuvka (MC 4) 4páry
  • Rozvaděčová skříň – není součástí sady: Dle projektu 
  • Modulace řazení / zapojení panelů: 1
Sada SW 2,88 P obsahuje fotovoltaické panely, upevňovací systém pro montáž fotovoltaických panelů, jednofázový měnič s jedním vstupem, kabely, konektory.
Datový list: ZDE.
Dodání sady: Obratem, zasíláme až k vám. 
Objednávky na 602297020 nebo na solarnipanely@sunwave.cz